Doprava

Veškeré objednávky dovážíme vlastními chladírenskými vozy pro správnou a bezpečnou přepravu chlazených vakuově balených ryb. V současné době rozvážíme pouze do vybraných oblastí. Zkontrolujte si prosím na stránce Dopravy, zda zavážíme i k Vám. Doprava se kontroluje podle obce a PSČ. Zkontrolujte si prosím správnost zadaných údajů. PSČ musí být ve formátu 111 11, nebo 11111!

Ceny

Ceny a váhy uvedené u produktů jsou pouze orientační. Při vybíraní velikosti ryby vybíráte hmotnost – rozmezí hmotnosti, kterou si přejete. My Vám dle Vaší objednávky zpracujeme rybu v tomto hmotnostním rozmezí. Obdržíte tedy rybu v hmotnostním rozmezí, které jste si vybrali a zaplatíte reálnou cenu za rybu (u každého produktu je uvedena cena/kg). Vždy zaplatíte za přesnou váhu ryby.

Platba

Po vytvoření objednávky Vám přijde na e-mail shrnutí Vaší objednávky. Po té co Vaši objednávku přijmeme Vám odešleme potvrzovací e-mail. Tímto e-mailem potvrzujeme přijetí Vaší objednávky a uzavírá se kupní smlouva. V den, kdy Vám mají být doručeny objednané ryby, budete kontaktováni naším řidičem a informováni o času doručení zboží a předání faktury za zboží nejméně 2h předem.